Polecamy

Na rzeszowskim Rynku świąteczny jarmark zacznie się w najbliższą sobotę i potrwa do 20 grudnia © UM Rzeszowa
[2/11]

Jarmarki Bożonarodzeniowe na Podkarpaciu. Gdzie udać się na świąteczne zakupy?

Na rzeszowskim Rynku świąteczny jarmark zacznie się w najbliższą sobotę i potrwa do 20 grudnia.

- Kramy ze świątecznymi przysmakami
- Stoiska rękodzielników
- Występy artystyczne
- Warsztaty dla dzieci

Przez okres trwania jarmarku na Rynku będzie działać wesołe świąteczne miasteczko, oraz Szopka Bożonarodzeniowa, a także będzie można zrobić sobie zdjęcie z najbliższą osobą pod jemiołą w świątecznej atmosferze na Rynku.
Podczas dwóch tygodni trwania jarmarku odbędzie się pokaz cyrkowy z elementami pirotechniki scenicznej, Mikołajkowy Zlot Motocyklowy, koncert kolęd i pastorałek oraz koncert jazzowy.

7 grudnia na inaugurację świątecznego jarmarku Rzeszów odwiedzi Święty Mikołaj. Pojawi się przy Fontannie Multimedialnej, skąd wspólnie z elfami i bajkowymi postaciami ruszy przez ulicę 3 Maja i Kościuszki na Rynek, gdzie będzie obdarowywał dzieci prezentami.

Mikołaja nie zniknie z rzeszowskiego Rynku. Będzie można go odwiedzać przez cały czas trwania jarmarku w domku Świętego Mikołaja.

Przygotowaliśmy kilka propozycji, gdzie można wybrać się na przedświąteczne zakupy. Kilka naszych propozycji to nie tylko kramy ze świątecznymi ozdobami i przysmakami. W wielu miejscach na uczestników czeka mnóstwo atrakcji.

Najnowsze wiadomości

reklama