18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Znicz Jarosław przegrał po dogrywce z AZS Koszalin - zdjęcia

Aż 45 minut było potrzebne, żeby wyłonić zwycięzcę meczu AZS i Znicza. Ostatnie w Jarosławiu okazali się lepsi goście wygrywając 95:96.

Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Raz AZS wychodził na prowadzenie, by chwile później stracić je na rzecz Znicza.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gości. Pod koszem bardzo dobrze radził sobie Adam Metelski, wspierany na obwodzie przez Igora Milicicia. Jednak w porę w zespole Jarosławian obudził się Bartosz Sarzało, który starał się ciągnąć grę zespołu. Wsparli go Łukasz Diduszko oraz Jeremy Chappell i to podopieczni Mariusza Karola przegrywali po pierwszej odsłonie 22:20

Drugą bardzo dobrze zaczęli goście. Znicz przez ponad 6 minut nie był w stanie zdobyć punktu. Bezlitośnie wykorzystał do AZS, a dokładniej Michael Kuebler, trafiająć z dystansu, skutecznie pomogli mu Mirko Kovac oraz Grzegorz Arabas. Szkoleniowiec Znicza próbował jakoś ożywić swoją drużynę. Udało się to dzięki dobrym zmianom, jakie dali Dariusz Wyka oraz super strzelec dzisiejszego spotkania Dawid Witos, głównie dzięki temu ostatniemu Jarosławianie przegrali 2 kwartę tylko 14 do 19.

Trzecia odsłona rozpoczęła się lepiej dla AZSu. Ponownie przypomniał o sobie Metelski, a za 3 odpalił Kuebler. Jarosławianie odpowiedzi na to puntkami Tomka Zabłockiego i zaczęło się robić jeszcze ciekawiej. Swoje zaczął w końcu grać Keddrick Mays, trafiająć za 3. Głównie dzięki ich postawie Znicz minimalnie przegrał trzecią odsłonę 18:21.

Czwarta kwarta rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Znicza, a dokładniej Witosa, wtórowali mu Mays i Sarzało, a z obwodu odpalił Chappell. Znicz wyrównał. Wtedy ponownie o sobie przypomniał Kuebler a także trafił Greg Surmacz. Znicz miał niesamowitą przewagę i prowadził. Jarosławianie niestety w końcówce pogubili się i stracili głupie punkty. I musiała się odbyć dogrywka.

A w niej ponownie strzelecki popis Witosa i Kueblera. Zespoły wyraźnie opadły z sił. Łatwiej było zdobywać punkty. Jarosławianie ciągle byli na plusie. Jednak po kuriozalnych decyzjach sędziów stracili to prowadzenie, a Mays pomylił się w wejsciu na kosz w ostatniej akcji.

Znicz Jarosław - AZS Koszalin 95:96 (22:20, 14:19, 18:21, 27:21 d.14:15 )