Wyniki wyborów do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 7
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa śląskiego z okręgu nr 7.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STARZYCKI Dariusz Karol: pozycja 1 : 3,09% (66 296 głosów)
- BACZYŃSKA Jadwiga: pozycja 2 : 3,09% (66 296 głosów)
- KOZIK Marcin Henryk: pozycja 3 : 3,09% (66 296 głosów)
- DOBROWOLSKA Irmina Małgorzata: pozycja 4 : 3,09% (66 296 głosów)
- KĘDZIERSKA Ewa Magdalena: pozycja 5 : 3,09% (66 296 głosów)
- RÓŻYCKI Robert: pozycja 6 : 3,09% (66 296 głosów)
- KUNICKA Grażyna Maria: pozycja 7 : 3,09% (66 296 głosów)
- WATOŁA Renata Teresa: pozycja 8 : 3,09% (66 296 głosów)
- MOŁDYSZ Robert: pozycja 9 : 3,09% (66 296 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- FENDRYCH Ewa Edyta: pozycja 1 : 0,73% (15 764 głosów)
- MAZUR Paweł Michał: pozycja 2 : 0,73% (15 764 głosów)
- RAJFUR Jakub Mikołaj: pozycja 3 : 0,73% (15 764 głosów)
- CZAJKOWSKI Wiesław Krzysztof: pozycja 4 : 0,73% (15 764 głosów)
- KISIEL Daniela Zofia: pozycja 5 : 0,73% (15 764 głosów)
- BILNIK Katarzyna Agnieszka: pozycja 6 : 0,73% (15 764 głosów)
- DUSZAK Damian: pozycja 7 : 0,73% (15 764 głosów)
- KŁOS Barbara Joanna: pozycja 8 : 0,73% (15 764 głosów)
- LIS Przemysław Mirosław: pozycja 9 : 0,73% (15 764 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRAWIEC Łukasz Mirosław: pozycja 1 : 0,84% (17 937 głosów)
- GRUDZIŃSKI Kamil Piotr: pozycja 2 : 0,84% (17 937 głosów)
- WACŁAWIK Agata Urszula: pozycja 3 : 0,84% (17 937 głosów)
- MROZOWSKI Marek: pozycja 4 : 0,84% (17 937 głosów)
- WÓJCIK Marta Bożena: pozycja 5 : 0,84% (17 937 głosów)
- KOŃCZYK Róża Urszula: pozycja 6 : 0,84% (17 937 głosów)
- GUT Bożena Anna: pozycja 7 : 0,84% (17 937 głosów)
- BUJAK Karolina Małgorzata: pozycja 8 : 0,84% (17 937 głosów)
- HAŁASIK Piotr: pozycja 9 : 0,84% (17 937 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ADAMCZYK Rafał Jan: pozycja 1 : 1,41% (30 302 głosów)
- CZECHOWSKA-KOPEĆ Agnieszka Barbara: pozycja 2 : 1,41% (30 302 głosów)
- ZYCH Konrad Adam: pozycja 3 : 1,41% (30 302 głosów)
- PORC Rafał Damian: pozycja 4 : 1,41% (30 302 głosów)
- CICHY Maciej Janusz: pozycja 5 : 1,41% (30 302 głosów)
- PÓŁTORAK Ewa Katarzyna: pozycja 6 : 1,41% (30 302 głosów)
- WŁOCH Monika Barbara: pozycja 7 : 1,41% (30 302 głosów)
- WIECZOREK Natalia Weronika: pozycja 8 : 1,41% (30 302 głosów)
- KUŹNICKI Adrian Paweł: pozycja 9 : 1,41% (30 302 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- STACHOWICZ Katarzyna Karolina: pozycja 1 : 4,44% (95 265 głosów)
- MAZUR Mirosław Jerzy: pozycja 2 : 4,44% (95 265 głosów)
- BAŃKOWSKI Paweł Jerzy: pozycja 3 : 4,44% (95 265 głosów)
- WĘGRZYNOWICZ Aldona Katarzyna: pozycja 4 : 4,44% (95 265 głosów)
- DĄBROWSKI Grzegorz Józef: pozycja 5 : 4,44% (95 265 głosów)
- WĄSOWICZ Teresa: pozycja 6 : 4,44% (95 265 głosów)
- KOŁTUN Małgorzata: pozycja 7 : 4,44% (95 265 głosów)
- DERĘGOWSKA Karolina Klaudia: pozycja 8 : 4,44% (95 265 głosów)
- LUBAS Adam: pozycja 9 : 4,44% (95 265 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- KOLCZYK Marcin Czesław: pozycja 1 : 0,2% (4 194 głosów)
- WRÓBEL Ewa Paulina: pozycja 2 : 0,2% (4 194 głosów)
- PALIŃSKI Mateusz Mariusz: pozycja 3 : 0,2% (4 194 głosów)
- DZIENNIAK Marzena Weronika: pozycja 4 : 0,2% (4 194 głosów)
- ŚLĘCZKA Justyna: pozycja 5 : 0,2% (4 194 głosów)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO:
- TUSZYŃSKA Katarzyna Krystyna: pozycja 1 : 0,08% (1 639 głosów)
- ŚLIWIAK Michał Marcin: pozycja 2 : 0,08% (1 639 głosów)
- ZAPOTOCKA-STASIAK Iwona Aleksandra: pozycja 3 : 0,08% (1 639 głosów)
- KIELAR Mateusz Jan: pozycja 4 : 0,08% (1 639 głosów)
- SMUGA Aleksandra Weronika: pozycja 5 : 0,08% (1 639 głosów)
- PUCHACZ Szymon Sebastian: pozycja 6 : 0,08% (1 639 głosów)
- RZEPKA Mariusz Andrzej: pozycja 7 : 0,08% (1 639 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI:
- SZUMA Dobiesław Kazimierz: pozycja 1 : 0,09% (1 924 głosów)
- PUCEK Adam Tadeusz: pozycja 2 : 0,09% (1 924 głosów)
- BARAN Piotr Andrzej: pozycja 3 : 0,09% (1 924 głosów)
- OKONIEWSKA-MACIĄŻEK Agata Rozalia: pozycja 4 : 0,09% (1 924 głosów)
- KRZYNÓWEK Anna Elżbieta: pozycja 5 : 0,09% (1 924 głosów)
- ŚWIEBODA Marta: pozycja 6 : 0,09% (1 924 głosów)
- KNAPCZYK Tomasz Patryk: pozycja 7 : 0,09% (1 924 głosów)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM:
- MIZERSKI Marcin Leonard: pozycja 1 : 0,08% (1 721 głosów)
- SZARAFIŃSKA Karina Irena: pozycja 2 : 0,08% (1 721 głosów)
- PUSTELNIK Agata Marta: pozycja 3 : 0,08% (1 721 głosów)
- SZOBAK Izabela Wanda: pozycja 4 : 0,08% (1 721 głosów)
- JARZĄBEK Łukasz Jan: pozycja 5 : 0,08% (1 721 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- VAN-SNICK Paweł Prosper: pozycja 1 : 0,04% (860 głosów)
- NALEŹNIAK Krzysztof Jan: pozycja 2 : 0,04% (860 głosów)
- JURCZYK Jolanta Józefa: pozycja 3 : 0,04% (860 głosów)
- TRZASKA Stanisław Franciszek: pozycja 4 : 0,04% (860 głosów)
- WIECHA Krystyna Barbara: pozycja 5 : 0,04% (860 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- TOPOLSKI Artur Janusz: pozycja 1 : 0,07% (1 600 głosów)
- BARAŃSKA Monika Jolanta: pozycja 2 : 0,07% (1 600 głosów)
- LEWICKI Wiesław: pozycja 3 : 0,07% (1 600 głosów)
- KAGAN Anna Barbara: pozycja 4 : 0,07% (1 600 głosów)
- ZIÓŁKOWSKA Patrycja Natalia: pozycja 5 : 0,07% (1 600 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA:
- TOMBARKIEWICZ-GORZELIK Wiktoria Maria: pozycja 1 : 0,06% (1 285 głosów)
- SIERPIŃSKI Jacek Zbigniew: pozycja 2 : 0,06% (1 285 głosów)
- BUBEL Rafał Michał: pozycja 3 : 0,06% (1 285 głosów)
- WÓJCIK Natalia Katarzyna: pozycja 4 : 0,06% (1 285 głosów)
- TOMBARKIEWICZ Emilia Zofia: pozycja 5 : 0,06% (1 285 głosów)
- LUBSZCZYK Filip Piotr: pozycja 6 : 0,06% (1 285 głosów)
- PALENTA Mateusz Adam: pozycja 7 : 0,06% (1 285 głosów)
- MUREK Waldemar: pozycja 8 : 0,06% (1 285 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY ŁUKASZA KONARSKIEGO:
- MISZCZYK Justyna Beata: pozycja 1 : 0,16% (3 494 głosów)
- BREWKA Jolanta Alicja: pozycja 2 : 0,16% (3 494 głosów)
- LIGÓR Beata Ewa: pozycja 3 : 0,16% (3 494 głosów)
- MADEJSKA Paulina Wanda: pozycja 4 : 0,16% (3 494 głosów)
- SIKORA-SMOLEŃ Iwona Sylwia: pozycja 5 : 0,16% (3 494 głosów)
- BERGIER Marcin Zdzisław: pozycja 6 : 0,16% (3 494 głosów)
- KONARSKI Zenon Adam: pozycja 7 : 0,16% (3 494 głosów)
- SOCHA Marek Marcin: pozycja 8 : 0,16% (3 494 głosów)
- MAKIEŁA Mariusz Tomasz: pozycja 9 : 0,16% (3 494 głosów)
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA:
- FIGLUS Michał Stanisław: pozycja 1 : 0,06% (1 317 głosów)
- JAKÓBCZYK Andrzej: pozycja 2 : 0,06% (1 317 głosów)
- MIKULSKA Natalia Sandra: pozycja 3 : 0,06% (1 317 głosów)
- PAWLIK Wioletta Joanna: pozycja 4 : 0,06% (1 317 głosów)
- WIECZOREK Maria Janina: pozycja 5 : 0,06% (1 317 głosów)
- PACHOLEC Jerzy: pozycja 6 : 0,06% (1 317 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Eurowybory 2024. Najważniejsze "jedynki" na listach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?